Akıllı İşletme

Control4 işinizi daha verimli hale getirecek çözümler üretir ve işinizi daima bir adım önde tutar.

Bir işletme sahibi veya tesis yöneticisi olarak iş operasyonlarını teknolojiyi kulllanarak opsiyonel olarak çözümleyebilirsiniz. Control4 işletim verimliliği geliştirerek size rekabet avantajı sağlayabilir. Aydınlatma, müzik, sıcaklık ayarlama ve video mükemmel bir karşılama ile müşterilerinizi selamlayabilirsiniz. Bir düğme ile güvenlik sistemi, ışıklar, sıcaklığını ayarlar   ve tüm müzik ve TV'ler otomatik olarak açılır. Her hangi bir etkinlik algılandığında her zaman önce control4'un haberi olur.

RESTAURANT & BAR

Spor müsabakası izlenen bir barda ya da restoranda farklı kanallardan farklı noktalara görüntü göndermek oldukca karmaşıktır ancak control4 bu işi sizin için kolaylaştırır. Ekibinizin AV sistemi ve ışıkları kontrol etmek için vakit harcamasına gerek yok, birden çok kaynakta tek bir noktadan kontrol ederek HD video oynatabilirsiniz. Üstelik bütün bunları basit bir arayüzden kontrol edeceksiniz. Enerji tasarrufu için tek bir düğmeyle bütün alanın gücünü kesmek kapanış işlemleri için vakit kazandırır.

SUNUM ODASI

Teknolojiyi kullanmak her toplantıyı ve sunumu daha anlaşılır kılar, ama bazen her şeyin bir arada düzgün çalışması problemdir. Bunun için size Control4 yardımcı olabilir. Bir sunum için tek tuşla ışıkları loş, ekranın parlaklığını düşürecek ve video konferans sistemini aktif hale getirecektir. offline çalışanlar dahil, video konferans araması yeteneklerini birleştirmek ve onu yönetmek tek bir arayüz kontrolüyle artık çok mümkün.

HOTEL

Konuklar için eşsiz bir deneyim yaratır ve karbon ayak izinizi azaltır. Ayrıca karlılığınızı artıracaktır. Bir akıllı otel sadece akıllı bir fikir değildir. HOtel özellikleri Control4® otomasyon çözümlerindendir ve markanıza büyük fayda sağlayacaktır. Gelişmiş enerji yönetimi ile tüm konukların deneyimini geliştirmek için idealdir. Tüm aydınlatma sistemlerini otomatikleştirir ve İklim sistemini, misafir kontrollerini yaparak en kısa sürede dış ortam sıcaklığına göre enerji israfını en aza indirmek için optimize eder. Her misafirin kendi zevkine göre odasındaki deneyimini özelleştirin: aydınlatma sahneleri, otomatik perdeler, eğlence-hatta uyandırma deneyimi. Bir anahtar kartın odaya takılmasıyla oda, misafiri %50 açılmış ışıklarla selamlar, soft bir müzik ve tonları ile misafirler en iyi şekilde ağırlanır.

FITNESS & SPA

Fitness merkezlerinde genellikle birkaç televizyon, ses sistemi, ışıklar, iklimlendirme sistemi ve güvenlik sistemi bulunur. Control4® otomasyon çözümleri ile misafir deneyimini en üst seviyede tutmak ve misafirleri sürekli spora odaklamak mümkündür. Herhangi bir odada, herhangi bir kaynaktan müzik erişimiyle her eğitmen kendi sınıfının içine tek bir arayüzden tam kontrol sağlayabilir. Binanın herhangi bir ekranına herhangi bir kaynaktan HD video gönderebilir, Su ve enerji tasarrufu için havuz kontrolü yapabilir, sıcak küvet ve saunaları programlayabilirsiniz. Her şeyi tek bir düğmeden kapatabilir ve tek bir dokunuşla güvenlik sistemini aktif edebilirsiniz.

KLİNİK ÇÖZÜMLERİ

Doktorlar ve dişçiler otomasyonun faydalarını keşfettiler. Control4® hastalara ve personele beklenmedik bir şekilde konfor ve rahatlık sunar. Enerji tasarrufu için ışıkları ve iklim kontrolü otomatikleştirin. Prosedürel gereksinimlerine göre programlı aydınlatma sahneleri oluşturun. Hemşire ve hasta ile iletişimde kalmak için interkom sistemi kullanın. Hastalara iyileşme döneminde kendi eğlence kontrolünü verin.

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı