Akıllı Otel Çözümleri

PARLAK MISAFIR ÇÖZÜMLERI IÇIN AKILLI ÇÖZÜMLER

Control4 ile 5 yıldızlı bir konaklama sadece bir dokunuşluk ekran uzaklığında. Gün ışığı kontrolü, ışık, sıcaklık, tv ve müzik kontrolü hatta zamanlama kurarak uyandırma servisi, vale hizmetleri, oda servisi tek bir sezgisel uzaktan kumandadan.

Control4 Otel Çözümleri, inşaat öncesi, tadilatta olan veya yıllardır kullanılmakta olan mülklerle uyumludur. Control4 tamamen ölçeklenebilir olduğundan, misafir odası eğlencesi gibi tek bir çözümle başlayabilir ve bu süreçte daha fazla otomasyon ekleyebilirsiniz.

ODA DURUMU

Check-in sırasında, PMS sistemi sıcaklık ayarlarını yaparak, seçilen Oda durumunu tetikler.   Konuklar ideal ısı seviyesinde kendi odasına giriş yapar.

MÜKEMMEL BİR HOŞGELDİN SENARYOSU

Konuklar oda kapılarını açtıklarında bir "hoş geldiniz" sahnesi devreye girer. Işıklar canlanır, perdeler açılır, müzik çalmaya başlar ve TV'de kişiselleştirilmiş bir hoşgeldiniz tanıtımı döner.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DENEYİM

Özelleştirilmiş bir deneyim ile benzersiz lüks bir ziyaret sağlar. Konuklar yavaş yavaş perdeleri açan bir "Uyandırma" sahnesini zamanlayabilirler   veya onun yerine bir çalar saat ayarlayabilirler ya da Tv açılarak haberlerle uyanabilirler.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Sensörler misafir doluluk oranını algılar ve enerji israfını azaltmak için buna göre ışıkları ve termostatların set değerlerini tasarruf moduna alır. Ek olarak, tek dokunuşla "Yeşil" butona basarak misafirler çevre dostu bir uygulama başlatarak enerjiden olabildiğince tasarruf ederler.

DÜNYA ÇAPINDAKİ OTELLERİN GELİŞTİRİLMESİNDE

Control4 hastane çözümleri 11.000'den fazla hastane misafirinin deneyimlerini geliştirmek için dünya çapında 10 ülkede butik hizmetler veriyor.


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı