Marine Çözümleri

Talentum Teknoloji olarak Marine Çözümleri ile, lüks ve konforu sadece karada değil denizde de yaşamanız için sunmakta. Marine otomasyon çözümleri ile teknenizde konfor, eğlence ve rahatlığı parmağınızın ucuna taşımaktayız. 

Marine Otomasyon

Aydınlatma ve iklimlendirme Kontrolleri – Yatınıza ulaşmadan bir süre önce yanan ışıklar ve çalışmaya başlayan ısıtma sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlarsınız. Yatın dışındaki ışıkları otomatik olarak kontrol ederek mürettebatın güvenliğini artırırsınız. Kabin içi sıcaklığını termostatlar sayesinde istediğniz konfor seviyesinde tutarsınız. GPS ve navigasyon bilgilerini TV veya dokunmatik ekranlarda aktararak, yatın koordinatlarını ve varış noktasına kalan mesafeyi; hem kendinizin hem de yatınızdaki misafirlerinizin gözlemlemesini sağlarsınız. Günün belirli zamanlarında dışarıdaki ışık seviyesine göre ışıkları otomatik olarak açıp, kapatıp yada kısabilirsiniz. Kabin içinde en uygun gün ışığının sağlanması için panjurlarınız, havanın bulutlu olmasına veya güneşin batışına göre otomatik olarak açılır, kapanır. Farklı kaynaklardan gelen ses ve görüntü koleksiyonlarınızı, tek bir yerden yönetir ve yatınızda istediğiniz bölgede; ister garajda sohbet ederken, ister odanızda dinlenirken yada parti modu ile her bölgede keyfini çıkarırsınız.

Marine Audio

Dünyanın en iyi teknelerine ve en iyi sese sahip teknelerine baktığınızda JL Audio Marine hoparlör ve amfilerini görürüsünüz. Dünyada yapılmış en iyi Marine hoparlörleri, tüm materyalleri ve sistem ekipmanları ile denizin tuzlu suyuna, güneşin UV etkileri baz alınarak hazırlanan yıllık simüle test çihazları ile mükemmellikleri test edilmektedir. 

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı