Akıllı Aydınlatma

Akıllı aydınlatma evinize şıklık, ambiyans, rahatlık ve enerji verimliliği ekler. Siz evde yokken verdiğiniz senaryoya göre yanıp sönerek evde birileri varmış gibi davranır. Tek bir parmak dokunuşuyla bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir.

KABLOSUZ ANAHTARLAR

Sadece bir odada kullanabileceğiniz gibi tüm evinize şıklık katmak istediğinizde de yanınızda Kablosuz aydınlatmaları tamamlamak için, şık renk yapılandırmaları ve sofistike bir tarz sağlar. Özelleştirilebilir düğmeler sadece aydınlatma için değil, evdeki tüm elektronik cihazların kontrolü için kullanılabilir. Tek dokunuşla birden fazla odayı, katı ya da bütün evi kapatın. Hareket sensörleri ile odada biri varsa ışıklar yanar, kimse olmadığı zaman bir süre sonra ışıkları kapatır.

MERKEZİ AYDINLATMA

Yeni bir ev inşaa ettiriyorsanız, mimarların işini kolaylaştırmak adına bütün aydınlatmalarınızın kablolarını tek bir odada toplayarak merkezden aydınlatma kontrolü yaptırabiliriz. Bu sistemde anahtarları özelleştirebilir ve aydınlatmanın yanında iklimlendirme, güvenlik gibi diğer hayati noktaları da kontrol edebilirsiniz.

ÇEVRE AYDINLATMA

Bahçenizi ve balkon aydınlatmalarınızı otomatikleştirmek istemez misiniz? Bahçeye adım attığınız anda teras ışıklarının yandığını havuz aydınlatmalarınızın açıldığını hayal edin. Dış aydınlatma gündoğumu ve günbatımı ile uyum içinde açılır ve kapanır. alarm sistemi olağandışı bir durum algılarsa çevre aydınlatmalar yanıp sönmeye başlar. Yapabileceğimiz senaryolardan sadece bazıları.

CONTROL4 ÇÖZÜMLERİ

Akıllı aydınlatma ürünleriyle kolaylığı, keyfi ve huzuru güzel ve verimli bir şekilde yaşayacak, aydınlatmanın keyfine varacaksınız.


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı