Konfor & Kolaylık

Ekonomik ve sezgisel enerji kontrolü sağlayan control4 sayesinde evinizin tadını çıkartın. Havuz ve spa kontrolü parmaklarınızın ucunda, üstelik vanalar ve musluklarla uğraşmadan.

İKLİMLENDİRME

Control4 arayüzünde birkaç noktaya dokunarak kişiselleştirilmiş konfor ayarlarının tadını çıkarın. Telefonunuzdan veya dokunmatik ekrandan Control4 Otomasyon sistemine entegre mevcut HVAC, radyant döşeme, çift yakıtlı ve jeotermal sistemleri kontrol edebilir, termostat, dokunmatik ekran veya smartphone kullanıcı arayüzü ile iklim ayarlarınızı yapabilirsiniz. Sıcaklık ve nem ayarlarını mevsime ve çevresel etkilere göre ayarlayabilir hatta hiç yerinizden kalkmadan şöminenizi yakabilirsiniz.

DIŞ ÜNITELERİN KONTROLÜ

Geliştirdiğimiz konfor sadece dört duvar arasında kalmadı, dışarıya bahçelere de taştı. Havuz ve Spa kontrolü yaptırabilir, havuz ısısını ayarlayabilir, bahçe jakuzisini çalıştırabilirsiniz. Hatta çimlerinizin sulamasını havadaki nem durumuna göre otomatik yaptırıp, tasarruf bile edebilirsiniz.

VIDEO INTERCOM

Ön kapıda kim olduğunu görmek için, yemeğe ev halkını çağırmak için ya da uyuyan bebeğinizi takip etmek için basit ve rahat kullanım. Görüntülü interkom, inanılmaz bağlantı hızlarında yüksek çözünürlüklü netlik ve yüksek kalitede ses iletimi sağlar. Kanepede yerinizden kıpırdamadan tablet bilgisayarınızdan kapıda kimin olduğunu görmek için şık bir kapı istasyonu ile zili değiştiriniz. Aynı arayüz üzerinden tek dokunuşla kapıyı da açabilirsiniz.

KONFOR VE İKLIMLENDIRME ÜRÜNLERI


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı