Emniyet & Güvenlik

Nerede olursanız olun, evinizi kontrol edin. Birisi eve girdiğinde uyarıları almak, garaj kapısını açmak, bodrumdaki gaz borularında kaçak var mı kontrol etmek. Hepsi zeki ev otomasyon sisteminiz sayesinde artık çok kolay.

VIDEO İZLEME

Her zaman her yerde evinizde olanları kontrol edin. Control4® kullanarak control4 kullanarak kolayca evinize yerleştirdiğimiz kameraları uzaktan mobil cihazınızdan canlı güvenlik kamerası olarak izleyebilirsiniz. Evinizin bütün komutları parmaklarınızın ucunda.

DIJITAL KAPI KİLİTLERİ

Akıllı kilitler evinize giriş yapabileceğiniz sanal anahtarlardır. Çocuklara kendi kişiselleştirilmiş giriş kodlarını verebilir, ziyaretçilere geçici kodlar atayarak belirli tarihlerde ve saatlerde erişimlerine izin verebilirsiniz. Evinizden uzaktayken tamirciler için tek kullanımlık şifre verebilirsiniz. Üstelik akıllı telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

UYARILAR VE ALARMLAR

Sistem içerisine kendi denetimlerinizi oluştururak evinizin durumunu izleyebilirsiniz. Sistem üzerinden anlık olarak metin mesajları alabilmeniz mümkündür. Bodrum katında bir kaçak var ya da garaj kapısı sizin haberiniz olmadan açıldı gibi. Eğer evi terk ederken "away" tuşuna basıp çıkarsanız; güvenlik sistemi ve alarm sistemi sizin dışarıda olduğunuz duruma göre reaksiyon alacak ve evinizin izinsiz işgali durumunda belirlediğiniz senaryoları işletecektir.

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı