Marine Konfor ve Eğlence Sistemleri

Talentum Teknoloji olarak Marine Çözümleri ile, lüks ve konforu sadece karada değil denizde de yaşamanız için sunmakta. Marine otomasyon çözümleri ile teknenizde konfor, eğlence ve rahatlığı parmağınızın ucuna taşımaktayız. 

Marine Konfor Otomasyonu

Aydınlatma ve iklimlendirme Kontrolleri – Yatınıza ulaşmadan bir süre önce yanan ışıklar ve çalışmaya başlayan ısıtma sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlarsınız. Yatın dışındaki ışıkları otomatik olarak kontrol ederek mürettebatın güvenliğini artırırsınız. Kabin içi sıcaklığını termostatlar sayesinde istediğniz konfor seviyesinde tutarsınız. GPS ve navigasyon bilgilerini TV veya dokunmatik ekranlarda aktararak, yatın koordinatlarını ve varış noktasına kalan mesafeyi; hem kendinizin hem de yatınızdaki misafirlerinizin gözlemlemesini sağlarsınız. Günün belirli zamanlarında dışarıdaki ışık seviyesine göre ışıkları otomatik olarak açıp, kapatıp yada kısabilirsiniz. Kabin içinde en uygun gün ışığının sağlanması için panjurlarınız, havanın bulutlu olmasına veya güneşin batışına göre otomatik olarak açılır, kapanır. Farklı kaynaklardan gelen ses ve görüntü koleksiyonlarınızı, tek bir yerden yönetir ve yatınızda istediğiniz bölgede; ister garajda sohbet ederken, ister odanızda dinlenirken yada parti modu ile her bölgede keyfini çıkarırsınız.

Marine Multizone Audio

Dünyanın en iyi teknelerine ve en iyi sese sahip teknelerine baktığınızda JL Audio Marine hoparlör ve amfilerini görürüsünüz. Dünyada yapılmış en iyi Marine hoparlörleri, tüm materyalleri ve sistem ekipmanları ile denizin tuzlu suyuna, güneşin UV etkileri baz alınarak hazırlanan yıllık simüle test çihazları ile mükemmellikleri test edilmektedir. 

Zorlu Koşullar İçin Üretilmiş Geniş Lüks Anahtar ve Priz Yelpazesi

Jung, Alman teknolojisini ve kaliteden ödün vermeyen felsefesini, zerafet ile birleştirerek KNX otomasyon anahtarlarında ve priz gruplarında lüks ve konforu sunuyor. Her gün, JUNG gelen tüm siparişler için en ince ayrıntısına kadar hassas şekilde tasarlanmış anahtarlar üretilmekte. Kısmen el yapımı olan gerçekten benzersiz olan Jung ürünleri, yüksek kaliteli, şık anahtarlar ve çerçeveler olarak kendilerini her yatın iç mekanına zarif ve lüks dokunuşlar ile entegre eder.an Jung ürünleri, yüksek kaliteli, şık anahtarlar ve çerçeveler olarak kendilerini her evin, her otelin, her ofisin, her yatın iç mekanına zarif ve lüks dokunuşlar ile entegre eder.

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı