Otomatik Yaşama Hoşgeldiniz

Control4'e Hoşgeldiniz. Eğlence Sisteminizi geliştirmek için Control4 sistemi kurduysanız, aydınlatmanızı ve enerji tüketiminizi kontrol edebilir ya da evinizin ve işyerinizin tamamını otomatikleştirebilirsiniz. Kişiselleştirilen Control4 sisteminin hayatınızı nasıl değiştirebileceğini keşfetmek üzeresiniz. Müşterilerimiz otomasyonun sağladığı tüm kolaylık ve konforu yaşadıktan sonra Control4'den önceki günlere dönmeyi düşünmediklerini söylüyorlar. Eminiz sizde otomasyonlu yaşamın çok kısa bir sürede bağımlısı olacaksınız.

Bize ulaşırsanız size Control4 ile ilgili tüm bilgiyi veriyor olacağız. Sistem kurulumunuza ilişkin hertürlü soru için bize ulaşabilirsiniz. Biz size projenizle ilgili hertürlü desteği sağlıyor olacağız.

MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Siz sisteminizin Control4'ün akıllı ev otomasyonunda sunduğu son gelişmelere göre hep güncel kalmasını istediğinizi anlıyoruz. Bu sebeple Control4'ün geliştirdiği en son ve en güzel ürünleri Upgrade Promosyonları müşterilerimize sunuyoruz.

 

KAYNAKLAR

Akıllı ev otomasyon sisteminin en önemli özelliği, sizin özel isteklerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilmesidir. Control4 sisteminiz sizin yaşam sitilinize göre dizayn edildiğinde ve kişiselleştiğinde, özellikleri benzersiz olur. Kullanım kitapcıkları, kılavuzları ve video kılavuzlar müşterilerimizin sisteminin genelinin özelliklerine göre hazırlanmıştır. Buna göre sisteminiz ile ilgili sorularınız için bu dökümanlar ihtiyacınıza karşılık vermiyorsa, sorularınızı yanıtlamak için bize ulaşmanızı bekliyor olacağız.

 

CONTROL4 SISTEM

Hızlı başlangıç klavuzları ile Control4 sisteminizin en genel fonksiyonları ve özelliklerini öğrenin.

KLAVUZLAR

Daha Fazla

ÖZEL ÖZELLIKLER

Bu kullanıcı klavuzları Control4 sistem ana özellikleri için hızlı bir başvuru klavuzu olarak kullanabilirsiniz.

GUIDES

Daha Fazla

COMPOSER HOME EDITION

Senaryo butonlarını, medya, zamanlama ve bildirimleri Composer HE ile düzenleme.

VIDEOLAR

More

PROFESSIONAL INSTALLERS

Resources for builders, contractors, architects and electricians to assist with the installation of a Control4 system.

VIDEOS

More

COMPOSER MEDIA EDITION

Edit media files such as music, movies and local TV and radio channels with Composer ME, free software for all Control4 customers. Just sign in to your MyControl4 account to download.

GUIDES

More

MAGAZINES & BROCHURES

Download the latest brochures and issues of Home Smart Home Magazine.

HOME SMART HOME MAGAZINE

BROCHURES

More

MYCONTROL4

Kullanıcı hesabınızı biz oluşturuyoruz. MyControl4 hesabı, size to:

  • Hesap bilgilerinize ulaşmanızı ve değiştirmenizi sağlıyor.
  • Online hesabınızı hangi aile üyelerinin erişebileceğini ayarlayabiliyorsunuz.
  • Evinize sadece bir Web tarayıcısı ile ulaşmanızı sağlıyor(4Sight lisansı gerekir).
  • sisteminize hangi tablet ve telefonların Control4 uygulaması ile ulaşabileceğini ayarlıyabilirsiniz(yani evin içinde kullanılan hangi cihazların Control4 sisteminizi kontrol edeceğini belirliyebilirisiniz).
  • Configure your push notifications.
  • Download software to enhance your system:

To access your MyControl4 account, sign in here. You will need the email address that was used to register the account, and your password. Eğer hangi email adresiniz ile hesabınızın oluşturulduğunu hatırlamıyorsanız, bizimle iletişime geçiniz ya da customers@control4.com.

mycontrol4 login


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı