Eğlence Sistemleri

EĞLENCELI VE ÜST DÜZEY AUDIO/VIDEO DENEYIMI En sevdiğiniz müzik ve video ile bir odayı, ya da evdeki her odayı canlandırmak çok kolay, üstelik tek kumandayla. Basit bir ev sinema sistemi oluşturmak, kumanda bolluğudan sıyrılmak için ücretsiz eğlence sağlayıcısı.

OTURMA ODASI

Eğlence deneyimini basitleştirmek ve sadece tek bir uzaktan kumanda ile tüm kontrol.

TV izleyin, bir oyun açın, videolarınızın ve müziklerinizin keyfine varın, filmlerinize sorunsuzca erişin. Control4 sisteminize apple TV, Roku, Amazon Fire, Netflix, Hulu gibi aplikasyonlar ekleyerek sisteminizi genişletin.

EV SİNEMASI

Arkadaşlarınızın ağzını açık bırakacak bir ev sinema sistemi tasarlayın. Film düğmesine basın, projektör ekranı açılsın, surround ses sistemi devreye girsin, ışıklar loş olsun ve dvd oynatıcıdan filminiz açılsın.

Mükemmel bir deneyim yaşamak için yüksek kalitede ses ve yüksek çözünürlüklü videoları televizyon veya projeksiyon perdesine yansıtın bununla birlikte özelleştirilmiş aydınlatmanızı aktif edin.

Tüm ekipman, tek bir dolaba gizlenmiş, uzaktan veya dokunmatik ekrandan kolaylıkla kontrol edilebilir.

ODADAN ODAYA MÜZİK

Tüm evinizde müzik yayını yapın ya da tek odada internet üzerinden radyo dinleyin.

Uygulama olarak 40'dan fazla müzik stream hizmetine erişimin keyfini çıkarın.

Rhapsody, sirius xm, iTunes veya spotify. Sevdiğiniz şarkıları bulun ve yeni sanatçıları keşfedin. Üstelik sanatçı ile birlikte albüm kapakları da internet üzerinden otomatik olarak bulunur ve tv'ye veya tabletinize yansıtılır.

ODADAN ODAYA VIDEO YAYINI

Üstün ses, çarpıcı video ve evin her noktasında inanılmaz eğlenceli bir deneyim sunar. Her odada speaker noktaları ve çoklu görüntü dağıtıcı ile arşivinize her noktadan erişim sağlar.

Bütün ekipmanlar tek dolapta birleşir ve odalara sadece kablolar gider. Böylece cihazların kötü görüntüsü engellenmiş olur.

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı