Akıllı Ev Nedir?

Bugün bir çok akıllı ürün olmasına rağmen, akıllı evin büyüsünü hissetmek için bu akıllı cihazları birlikte çalıştıracak bir orkestra şefi olması gerekmekte. Control4 aileniz için eğlenceyi kolaylaştıran ve yaşam tarzınıza uygun, güzel bir deneyim için evinizin içindeki tüm teknolojiyi tamamlamakta. Tek bir dokunuş ile ışıklar dimlenir, müzik çalmaya başlar, ısı yükseltilip, tüm kapılar kilitlenir ve güvenlik sistemi aktif hale getirilir. Ya da akıllı telefonunuzdan evdeki her şey yolundamı diye kontrol etmek hiç sorun değil. Bu öyle bir akıllı ev tecrübesi ki daha önce onsuz nasıl yaşadığınzı merak edeceksiniz.Bunu söylemek, artık normal.

PLATFORM

Control4® akıllı ev sisteminin işletim sistemi platformu. Sizin yaşam sitilinize göre özelleşen bu güçlü platform bir orkestra şefi gibi evinizdeki bir çok cihazın birlikte çalışmasını, bağlantısını ve kontrolünü sağlamakta.

KONTROL ARAYÜZÜ

Gün içerisinde çeşitli sebeplerden evinizle iletişime geçmeniz gerekebilir. Akıllı cep telefonunuzdan ya da tablet bilgisayarınızdan evinizde neler olduğunu görebilecek, müdahale edebilecek ve evinize ne kadar uzak olursanız olun kontrol tamamen sizde olacak. En çok kullandığınız özelliklere basit ve kolay erişim ile sadeliğe bayılacaksınız.

MOBIL

Siz evde yokken Control4 Mobil App ve 4Sight ile evinize güvenli mobil erişim sağlar. 4SIGHT ile evinizin kameralarını izlemek, kapıları kilitlemek, evinizin sıcaklığını ayarlamak, garaj kapısını kapatmak ve neredeyse dünyanın her yerinden evinizin kontrolü parmaklarınızın ucunda.

AKILLI EV UZMANIMIZ SİZİNLE BULUŞUYOR

Bayimiz titizlikle eğitilmiş ve hayallerinizdeki akıllı ev tasarımını sizinle buluşturacak eğitime sahiptir. Akıllı ev uzmanlarımız yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir Control4® sistemi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

AKILLI EVİNİZİ KENDİNİZ PLANLAYIN

Evinizi isteklerinize göre planlayabilir ve maliyet hesabı yapabilirsiniz. Çözüme odaklanın ve planınızı yapın. Belki evinize bir eğlence odası isteyecek ya da ihtiyaçlarınıza daha uygun çözümler bulacaksınız. Ya da büyük düşünücek ve tüm evinizi akıllı ev haline getireceksiniz. Bugün akıllı evinizi planlamaya başlayın.

CONTROL4 TÜRKİYE OLARAK ÇÖZÜMLERİMİZ

Control4 Türkiye olarak çözümlerimiz konfor, rahatlık, eğlence maksimizasyonu ve huzur etkileşimleri sunarak yaşam tarzınıza kolayca uyacak ve bütün aile tarafından çok sevilecek.


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı