Sevdiğiniz markalar ile birlikteyiz

Control4® felsefesi olarak basitlik hayatı kolaylaştırır. Her şey ve herkes birlikte çalıştığında hayat daha iyi. Bir şirket stratejisi açısından bakıldığında, Control4 açık bir platform olarak markaların yanında duruyor: Control4 birlikte çalışabilirlik açısından kararlı bir yapıdadır. Bayi ve müşterileri ile iletişim halinde kalarak evde hemen hemen her cihazı ve her şeyi kontrol eden bir sisteme güven duyabilirsiniz. .

Biz; HVAC ve aydınlatma, kablo ve uydu, tüketici elektroniğinde dünyanın önde gelen markaları ile ortak ve güvenli çalışma sağlamak için ürünlerini müşterilerimiz için olağanüstü bir otomasyon deneyimi sunmak için Control4 platformuna sorunsuz bir şekilde entegre etmeye çalışıyoruz. Dünya çapında markaların ürettiği 7.500'ün üzerinde cihaz için Control4 çözümleri tüketici elektroniği ile çalışmak üzere tasarlanmış ve cihazları güven ve sevgi içinde kullanımınıza sunmuştur.

 

THE CONTROL4® PARTNER HAVUZU

BASİT AYGIT BULMA PROTOKOLÜ (SDDP) ORTAKLARIMIZ

Acurus
Anthem
Aragon
Aten
Atlona
AudioAuthority
Autonomic
Avocation
Bose
Brilliant Control
Channel Vision
Denon
Dish Network
Epson
Geutebruck
GoMax
Grace Digital
Harman
Hayward
Honeywell
HydraConnect
Hydrawise
IC Realtime
Impact Lighting Inc
Integra
Krell
Leaf
LILIN
Marantz
Middle Atlantic
Mircom
NAD
Napco
NeoPro
NuVo
Onkyo
Orient
Pioneer
Planet
Pulse-Eight
QNAP
Rip Wave
Rutherford Audio
Sharp
SnapAV
Sony
Steinway Lyngdorf
TiVo
Toshiba
Venstar
Video Storm
Vitek
VoicePod
Watch Net
Yamaha
Zektor

ÇÖZÜMLER VE BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK

SERTİFİKALI SÜRÜCÜLER

Bir ürün Control4 sisteminize eklendiğinde, bir sürücü sisteminize cihaz hakkında bilgi almak ve iletişim kurmak için yüklenir. Biz test etmek ve optimal entegrasyonu sağlamak için sürücü sertifikalamak için üretici ile çalışırız. Ses / video alıcılarına, düz panel televizyonlara, projektörler ve disk çalarlar arasında değişen ürünlere,   termostatlara, ısıtma ve soğutma sistemlerine, pencere perdeleri ve güvenlik kameralarına, sertifalı ürünler ve daha fazlası.

 

BASİT AYGIT BULMA PROTOKOLÜ

Control4® Basit Aygıt Bulma Protokolü (SDDP) bir üreticinin ürününün yerleşik yazılımının Control4 ile entegrasyonunu yapmaktır.  Sistem kolay ve sorunsuzdur. SDDP ile Control4 ev otomasyon sistemi driver'ı otomatik olarak bulur ve SDDP özellikli cihazları ekler. Platform, dramatik karmaşıklığı ve Control4 sağlayıcıları kurulum süresini azaltır.


Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı