Genel Seslendirme ve Ses Sistemleri

DÜNYACA ÜNLÜ PROFESYONEL MARKALARI SİZLERE SUNUYORUZ

MARANTZ

Hem bilgili ses ekipmanı meraklıları tarafından çok sevilen; hem bu hobiye yeni katılanların, “kalite” deyince aklına gelen ilk isim şüphesiz Marantz'dır. Dünyanın en yeni 3 boyutlu ses teknolojisi olan DOLBY ATMOS desteği sayesinde film keyfinizi en üst seviyelere çıkaracak ve evinizde sinema keyfini size yaşatacak üst seviye markalardan biridir.

MCINTOSH

Mükemmel sese ulaşmaya çalışan bir ekip tarafından tamamen el yapımı olarak üretilen McIntosh cihazları, ekibin tasarımsal bütünlüğü ve teknolojik gelişmelere bağlılıkları sayesinde 35 adedin üzerinde patente sahip olmasını sağlamıştır. 1949 yılından beri faaliyet yürüten şirket ses sistemleri endüstrisinde efsane olmayı başarmıştır.

MERIDIAN

Dünyada en çok övgü alan ses ekipmanları arasındadır ve bir çok yüksek performanslı ses standartını ortaya koyarlar. Ürettikleri ekipman parçalarının performansı ve teknolojisinin kazandığı sayısız uluslararası ödülün yanı sıra, Meridian aynı zamanda “Dikkat çekici İngiliz ürünleri” dalında arka arkaya üç kez “İngiliz Tasarım Konseyi ödülünü” nün de sahibi olmuştur. Meridian, kuruluşundan beri Cambridgshire’da bulunur. Her Meridian parçasının tasarımı, mühendisliği ve yapımı hala Birleşik Krallık’ta gerçekleşmektedir.

ROTEL

1967 yılında bir aile firması olarak kurulan Rotel,üretimi gerçekleştridiği amplifikatör,ev sinema sistemi ve hi-fi ürünler ile kendisini tasarım ve üretim alanında hızla geliştirdi.Hedefi her zaman mükemmel ses kalitesini yakalamaktır.

JBL SYNTHESIS

Harman International grub firmalarından olan JBL, 1946 yılında kuruldu. Hoparlör ve anfi üreticileri arasında lider firmalardan birisidir.

BOWERS&WILKINS

1940 yılında İngiltere'de kurulan B&w zaman içinde kendine özgü tasarımları ve geliştirdiği hoparlör teknolojisiyle bir dünya markası oldu. Farklı tasarımı ve mükemmmel sesi ile Nautilus hoparlörü İngiltere'de "Bin Yılın En İyi Ürünleri" arasına girdi.

SONUS FABER

Sonus Faber; hoparlörlerini üretirken, müziğin doğasına sadıktır, hoparlörlerin formundan tüm materyallerin en ince detayına dek, tüm herşeyi mükemelik adına tasarlar. Sonus Faber’in estetik komponentleri, konseptsel bir seçimden yola çıkar.

MONITOR AUDIO

Hi-Fi dünyasına hoparlörler üreten İngiliz menşeiili Monitor Audio, stereo ve surround sistemleri ile hem ev içinde hem mimariye uygun tasarımları ile dış mekanlarda hizmet vermektedir. Performans kalitesi ile sofistike stilin uyumu, Monitor Audio hoparlörlerinden alınan zevkin garanti kaynağıdır.

HARMAN/KARDON

Dr.Sidney Harman tarafından ses ve görüntü bileşenleri tasarlayıp üreten dünyanın önde gelen markalarından biri olrak 1953 yılında kuruldu. Dünyanın en önemli ses sistemi üreticilerinden olan Harman Kardon en yeni teknolojilerle ürettiği zengin ürün yelpazesi vardır.

Bize whatsapp ile yazabilirsiniz.
Whatsapp iletişim hattı
Akıllı Ev Sistemleri
İletişim Departmanı