Alarm Sistemleri

SİSTEMİNİZE ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Siz evinizde olmadığınızda veya uyurken otomasyon sistemi sizin yerinize evinizi denetleyip önemli durumlarda haber verir veya önceden programlanan şekilde önlem alır. Akıllı evlerin vazgeçilmez sistemlerinden biridir.

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Ağ üzerinden çalışan kamera teknolojisinde öncü olarak bilinen Alman firması MOBOTIX AG ve onun dağınık mimarisi, yüksek çözünürlüklü video sistemlerini daha az maliyetli hale getirmiştir.

Diğer sistemlerden farklı olarak, dağınık mimaride olan MOBOTIX yapısı, yüksek hızlı bilgisayarı ve eğer gerekliyse, uzun süreli kayıt için dijital hafızayı (MicroSD kart) her kamera içinde barındırır. Bu sayede bilgisayarda sadece izleme yapılır, analiz ya da kayıt değil. Sonuç olarak, MOBOTIX kameralar olayları, çalışan bir PC’ye ihtiyaç duymadan kaydedebilir ve arşivleme için dijital olarak ses ile birlikte kaydeder.

AVANTAJLARI

MOBOTIX video çözümleri aşağıdakilere gereksinim duyar:

Megapiksel teknolojisi sayesinde geniş açılı görüntülerde daha çok detaya sahip olduğundan daha az kameraya, Yaklaşık 40 kamera bir PC’ye yüksek çözünürlüklü videoyu ses ile birlikte verimli olarak kaydedebilir.

Kameranın dijital deposuna kaydederken (USB, SD kart) PC’ye de gerek olmaz. Bütün işlemler kamera içinde yapıldığından ve yüksek çözünürlüklü görüntülerin analiz için sürekli iletilmesi gerekmediğinden daha az bandgenişliği.